Veth perla te varura

1490 L

Availability: In Stock
Delivery & Return
Ask a Question

Ask a Question

  Estimated Delivery:
  14 July - 16 July
  110 People viewing this product right now!
  SKU: 038297 Categories: ,
  Description

  Koleksioni i vatheve me perla ku eleganca dhe sofistikimi bashkohen per te krijuar nje pamje te perkryer. Perjetoni luksin dhe bukurine natyrore te perlave te zgjedhura me kujdes.

  Dizajn i perjetshem: Vathet tane kombinojne stilin klasik me trendet moderne duke i bere te pershtatshem per cdo rast,nga eventet formale deri te perditshmeria elegante.

  Komoditet maksimal: Me materialet e buta dhe te lehta,vathet tane ofrojne komoditet gjate gjithe dites,pa ndjesi te rendeses.

   

  Additional information
  Reviews (0)
  Scroll To Top
  • Menu
  • Categories
  Close
  Home
  0 Wishlist

  Your Cart 0

  Close

  Shopping cart is empty!

  Continue Shopping

  Veth perla te varura
  1490 L