Byrzylyk i ngurte cilindrik

1490 L

Availability: In Stock
Delivery & Return
Ask a Question

Ask a Question

  Estimated Delivery:
  14 July - 16 July
  111 People viewing this product right now!
  SKU: 037940 Categories: ,
  Description

  Shkelqeni duke zgjedhur byrzykykun tone cilindrik,te dizenjuar me linja te pastra dhe nje forme cilindrike te rafinuar,duke e bere te pershtatshem per cdo veshje. I punuar me materiale te qendrueshme dhe te cilesise se larte byrzylyku jone garanton rezistence dhe shkelqim te gjate.

  Disponueshmeria ne madhesi te ndryshme siguron qe cdo klient te gjeje pershtatjen ideale, vjen ne dy dimensione 6 mm dhe 8 mm.

  Additional information
  Reviews (0)
  Scroll To Top
  • Menu
  • Categories
  Close
  Home
  0 Wishlist

  Your Cart 0

  Close

  Shopping cart is empty!

  Continue Shopping

  Byrzylyk i ngurte cilindrik
  1490 L