Kapele rrumbullake e thurur

2190 L

Kapele me tufe fjongosh te thurur +rombe.

Availability: In Stock
Delivery & Return
Ask a Question

Ask a Question

  Estimated Delivery:
  14 July - 16 July
  89 People viewing this product right now!
  SKU: DN2011 Categories: ,
  Description

  Stil dhe mbrojtje me kapelen tone te plazhit te thurur dizenjuar per t’ju ofruar nje pamje elegante dhe nje mbrojtje te shkelqyer nga dielli.Kjo kapele eshte aksesor i domosdoshem per cdo dite verore prane detit .

  Qofte per pushime ne plazh,shetitje prane detit,apo ne nje piknik ne natyre ,kapelja jone eshte zgjidhja perfekte.

  Additional information
  Reviews (0)
  Scroll To Top
  • Menu
  • Categories
  Close
  Home
  0 Wishlist

  Your Cart 0

  Close

  Shopping cart is empty!

  Continue Shopping

  Kapele rrumbullake e thurur
  2190 L