Cante e madhe kashte

4893 L

Cante kashte e nderthurur me guacka temina dhe theke me gliter.

Availability: In Stock
Delivery & Return
Ask a Question

Ask a Question

  Estimated Delivery:
  14 July - 16 July
  49 People viewing this product right now!
  SKU: 0829-12 Categories: ,
  Description

  Perjetoni rehatine dhe stilin,canta jone e ,madhe e punuar me thurje dhe guacka eshte perfekte per pushimet tuaja verore,pikniket ne park apo shetitjet ne bregdet.

  Me hapesiren e saj te madhe,canta jone ofron vend te mjaftueshem per te gjitha pajisjet e plazhit nga peshqiret dhe librat deri tek lodrat e femijeve .

  E punuar me me materiale te cilesise se larte,kjo cante eshte e qendrueshme dhe rezistente ndaj perdorimit te perditshem.

  Reviews (0)
  Scroll To Top
  • Menu
  • Categories
  Close
  Home
  0 Wishlist

  Your Cart 0

  Close

  Shopping cart is empty!

  Continue Shopping

  Cante e madhe kashte
  4893 L