Cante e varur me rruaza

4490 L

Cante e varur 100% pambuk e punuar me rruaza ne forme sy.
Me rrip te vogel anash ,dhe rrip te gjate ,me xhep anesor . Punim artizanal indian .

Availability: In Stock
Delivery & Return
Ask a Question

Ask a Question

  Estimated Delivery:
  14 July - 16 July
  45 People viewing this product right now!
  SKU: SGK-20 Categories: ,
  Description

  Shkelqeni ne plazh me canten tone unike te plazhit me rruaza, e dizenjuar per te kombinuar stilin dhe funksionalitetin.Cdo cante eshte e krijuar me dashuri dhe perkushtim per t’ju ofruar nje aksesor te vecante dhe te parezistueshem.

  Canta jone e plazhit nuk eshte vetem funksionale por edhe nje aksesor i modes qe ploteson cdo veshje verore. Ideale per pushimet,ditet ne plazh ose shetitjet ne qytet .

  Additional information
  Reviews (0)
  Scroll To Top
  • Menu
  • Categories
  Close
  Home
  0 Wishlist

  Your Cart 0

  Close

  Shopping cart is empty!

  Continue Shopping

  Cante e varur me rruaza
  4490 L